EN|LT
Paralelinis sukilimas Print
Written by Martin Zet   
Tuesday, 09 December 2008 18:51

Pranešimas turėtų būti apie kažką visiškai kita, bet man pasirodė labia tinkamas vienas iš senesnių Martino Zeto tekstų, kurį radau Internete. Nors tekste nurodyta paraiškos pateikimo data jau seniai praėjo, bet, kiek žinau, pasiūlymas dar vis galioja… (RD)

 

 

    

 

 

MARTINUI ZETUI REIKALINGAS SPONSORIUS!
ATVIRAS KONKURAS

Paraiškų priėmimo paskutinė data: 2006 m. rugsėjo 11 d.

Šiek tiek tarptautiniu mastu pripažintas menininkas Martinas Zetas iš Libušino (Čekijos Respublika) pirmą kartą gyvenimą skelbia konkursą norintiems tapti jo PAGRINDINIU SPONSORIUMI / IŠLAIKYTOJU.


 

Paraiškoje* turi būti nurodyta:
Vardas ir pavardė
Profesionalus CV, kuriame nurodyti gyvenimo prioritetai ir Credo 
Pinigų / turtų, skirtų paramai, kilmė Patirtis šioje srityje Kiti šioje srityje šiuo metu vykdomi projektai Verslo veikos dabar ir anksčiau Verslo santykiai Politinė orientacija Politinė priklausomybė Portretinė fotografija (iki 1 MB – būtinai nurodyti viršų) Projekto aprašymas (iki 500 žodžių), kuriame būtina nurodyti:1) kiek pinigų norite investuoti į menininką ir kokiomis sąlygomis 2) kokiam laikotarpiui ketinate investuoti
3) kokiu būdu norėtumėte būti paminėtas dalykuose, kurie stengsis surasti savo vietą istorijoje
4) paaiškinimą, kodėl norite paremti būtent Martiną Zetą. 

Siųskite savo paraišką** el. paštu: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it *** iki 2006 m. rugsėjo 11 d.

Mokestis nereikalaujamas.

Žiuri, susidedanti iš septynių Zetų šeimos narių (4+2+Ifigenija)  atrinks geriausius tris pasiūlymus per tris mėnesius nuo paraiškų priėmimo galutinės datos. Tuomet bus galima pradėti derybas dėl sistemos, kuri reglamentuotų sponsorių galimybes pasidalinti garbe remti minėtą asmenį, parengimo.


 

Martin Zet
ZCCA-Libusin
P. O. Box 21
273 06 Libusin
Czech Republic


 

* Kadangi atranka yra labai konkurencinga, prašome labai atsakingai parengti savo paraišką.

** Visa medžiaga taps Martino Zeto Galimų Sponsorių Kolekcijos (GSK) dalimi.

*** “volny” čekų kalboje reiškia LAISVAS.
  

 

 

MARTIN ZET yra menininkas ir geras žmogus, gyvenantis Libušine – pasaulio mažajame obuolyje. Jam labai būdinga nekaupti savo biografijos faktų ir jų nepateikinėti, bet jam labai patinka pasiskaitinėti kolegų profesionalias biografijas… Be to jam labai nesiseka su paraiškomis ir konkursais (darbui, stipendijoms, parodoms etc).  

 

ZCCA-LIBUSIN yra (dažniausiai) nepelno siekianti organizacija, įsteigta 1998 m. Libušine, Čekijos Respublikoje. Be žurnalo Z-ART leidybos ji užsiima “vertė-kaina” bei “keistas-normalus” problemų paieškomis ir sprendimais, bet yra aktyvi ir visai kitose srityse. Pats ambicingiausias organizacijos tikslas – atrasti trūkstamus arba pamirštus galus žmogiškosios kultūros vizualaus meno dalies spektre ir taip padėti sujungti tai, kas jau senokai atjungta.